fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Рома опинився поміж двох війн. Як і сотні інших дітей, яким доводиться боротися з раком під час повномасштабного вторгнення.

Та завдяки благодійникам він отримує необхідне лікування. Зокрема, хлопчик пройшов пересадку кісткового мозку. Донором для нього став старший брат-захисник, який для цього взяв відпустку.

Рома дуже хоче одужати, щоб побачитись також з сестрою. Вона зараз живе з бабусею в іншому місті. 

Тато вчить дітей, що сімʼя — це головне.

Потрібна допомога

2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Веніамін

Донедавна Веніамін був активним хлопчиком і займався айкідо. Та потім йому стало різко зле. Виявляється, поки сімʼя рятувалась від війни на Закарпатті, у животі дитини виросла велика пухлина. Зараз він відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ