fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У Роксолани з Київщини рак крові діагностували влітку минулого року. Вона завжди була дівчинкою-дзиґою і бігала цілими днями. Але раптово їй стало зле. Дитина весь день проспала, а потім поскаржилась на біль у ніжках. 

Уже девʼять місяців дівчинка у лікарні. Попри важку боротьбу з раком, вона часто згадує свою кицю Пуму. Пухнастика знайшли на вулиці за місяць до хвороби дівчинки. 

Роксолана називає себе мамою Пуми і каже, що має дбати про кицю. А для цього потрібно якнайшвидше одужати і повернутися додому.

Допоможіть таким дітям, як Роксолана!

Потрібна допомога

2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Веніамін

Донедавна Веніамін був активним хлопчиком і займався айкідо. Та потім йому стало різко зле. Виявляється, поки сімʼя рятувалась від війни на Закарпатті, у животі дитини виросла велика пухлина. Зараз він відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Кирило

Позитив і живчик. Так нашого підопічного 4-річного Кирила з Львівщини називає його мама. Восени минулого року лікарі знайшли у животі хлопчика пухлину. Відтоді він лікується у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ