fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Трирічна Марійка з Києва вже рік веде недитячу боротьбу з раком крові. Тривале лікування у відділенні онкогематології дало оптимістичні результати та на початку лютого дівчинку виписали.

Марійка відкрита і дуже позитивна. Любить складати пазли, а ще усе рожеве і казкових принцес. Саме тому на виписку до неї завітала аніматорка Ельза. Дівчинка дуже зраділа і навіть трохи пожувала цукрову Білосніжку зі святкового торта.

Позаду у Марійки великий шлях до одужання, попереду – продовження лікування вдома. Будь ласка, допоможіть їй та іншим онкохворим дітям здолати хворобу, зробивши благодійний внесок на комфортну вам суму.

Потрібна допомога

7 років

Аміна

Аміна бореться з пухлиною мозку. Зараз дівчинка проходить лікування у відділенні онкології НДСЛ «Охматдит» і потребує вашої допомоги.

Детальніше ДОПОМОГТИ
9 років

Катя

Катя вже майже рік бореться з раком. Саме ви можете допомогти їй подолати хворобу та повернутися до улюблених занять.

Детальніше ДОПОМОГТИ
6 років

Віка

У Віки рак мозку і через пухлину вона втратила зір. Будь ласка, підтримайте дівчинку благодійним внеском.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ