fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кирило дуже сумує за своїм старшим на 5 років братом. Адже до хвороби вони разом багато гуляли, гралися машинками та конструкторами. Навіть у лікарні він шукає собі у компанію не однолітків, а старших дітей.

Коли одужає, Кирило мріє поїхати на море. Звісно, разом з братом. Хлопчик настільки любить воду, що навіть у ванній може годинами гратися.

«Буває, я падаю духом, але дивлюсь на свою дитину і бачу, що вона дуже сильна — зовсім не опускає рук», — каже Надія.

Будь ласка, не опускайте рук і ви! Допомагайте дітям одужувати.

Потрібна допомога

2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Веніамін

Донедавна Веніамін був активним хлопчиком і займався айкідо. Та потім йому стало різко зле. Виявляється, поки сімʼя рятувалась від війни на Закарпатті, у животі дитини виросла велика пухлина. Зараз він відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ