fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У січні Кості виповнилося шість років. Як звичайна шестирічна дитина, він мав би готуватися до школи. Та натомість хлопчик готувався до пересадки кісткового мозку.

У лютому 2022 року Костя пройшов цю процедуру, щоб подолати рак крові. Адже хвороба виявилася настільки агресивною, що не здалася під впливом звичайних онкопрепаратів.

Костя мріє про перший клас, про перші в житті підручники і красиві зошити. Зробіть сьогодні благодійний внесок, щоб такі діти, як Костя, вчасно потрапили до школи.

Потрібна допомога

7 років

Аміна

Аміна бореться з пухлиною мозку. Зараз дівчинка проходить лікування у відділенні онкології НДСЛ «Охматдит» і потребує вашої допомоги.

Детальніше ДОПОМОГТИ
9 років

Катя

Катя вже майже рік бореться з раком. Саме ви можете допомогти їй подолати хворобу та повернутися до улюблених занять.

Детальніше ДОПОМОГТИ
6 років

Віка

У Віки рак мозку і через пухлину вона втратила зір. Будь ласка, підтримайте дівчинку благодійним внеском.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ