fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Дев’ятирічний Кирило обожнює активні ігри. На дитячих майданчиках підкорює найвищі «лазалки», грає у футбол. Не дивно, що на день народження він попросив кросівки. 

Ані три роки боротьби з раком, ані операція на легенях, ані ампутація ноги – ніщо не може стати на заваді усміхненому, неймовірно сильному та активному хлопцеві.

«Важливо, щоб він щодня усміхався і не почувався іншим. Мама – дзеркало, від неї залежить, з якими емоціями дитина проходитиме цей шлях», – каже мама Кирила, Анна.

Кирило дорослий не на свої роки, добре вчиться в школі, легко заводить нові знайомства. А ще любить подорожі. Після років у лікарні можливість мандрувати захопила його і приносить велике задоволення.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Кирило змушений був виїхав до Варшави, щоб продовжити лікування. Зараз, після хімієтерапії, він ходить на контрольні обстеження та готується до протезування.

Кирило – приклад сміливості українських дітей, які попри усе, залишаються дітьми. І рухаються далі. Підтримайте таких дітей, як він, благодійним внеском – адже навіть найсміливішим потрібна допомога.

Переможемо разом! 

Потрібна допомога

7 років

Ілона

Ще кілька місяців тому Ілона була активною дитиною. Але через хворобу дитинство дівчинки стало на паузу.

Детальніше ДОПОМОГТИ
6 років

Богдан

Замість того, щоб готуватися до першого класу, Богдан бореться з важкою хворобою крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Назар

Назар лікується у відділенні онкології НДСЛ «Охматдит». Він закінчив курс хімієтерапії і продовжує боротьбу.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ