fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Дев’ятирічний Кирило обожнює активні ігри. На дитячих майданчиках підкорює найвищі «лазалки», грає у футбол. Не дивно, що на день народження він попросив кросівки. 

Ані три роки боротьби з раком, ані операція на легенях, ані ампутація ноги – ніщо не може стати на заваді усміхненому, неймовірно сильному та активному хлопцеві.

«Важливо, щоб він щодня усміхався і не почувався іншим. Мама – дзеркало, від неї залежить, з якими емоціями дитина проходитиме цей шлях», – каже мама Кирила, Анна.

Кирило дорослий не на свої роки, добре вчиться в школі, легко заводить нові знайомства. А ще любить подорожі. Після років у лікарні можливість мандрувати захопила його і приносить велике задоволення.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Кирило змушений був виїхав до Варшави, щоб продовжити лікування. Зараз, після хімієтерапії, він ходить на контрольні обстеження та готується до протезування.

Кирило – приклад сміливості українських дітей, які попри усе, залишаються дітьми. І рухаються далі. Підтримайте таких дітей, як він, благодійним внеском – адже навіть найсміливішим потрібна допомога.

Переможемо разом! 

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ