fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

До хвороби Кіра була дуже активною і життєрадісною. Любила танцювати й хотіла почати займатись музикою, як її старша сестра.

Проте усі плани довелося відкласти. Перші сеанси хімієтерапії дались дівчинці дуже складно: вона постійно спала і нічого не хотіла. На щастя, зараз Кіра легше переносить лікування. Навіть знайшла собі подружку у відділенні.

До хвороби у Кіри було дуже довге волосся, але ще тоді вона сказала мамі, що хоче підстригтись і бути лисою. Тому, коли волосся випало після хімієтерапії, дівчинка зовсім не засмутилась.

Але засмутилась через нереалізовані мрії і плани. Аби вони стали реальністю, допоможіть Кірі і таким дітям, як вона одужати. Зробіть благодійний внесок.

 

Потрібна допомога

2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Веніамін

Донедавна Веніамін був активним хлопчиком і займався айкідо. Та потім йому стало різко зле. Виявляється, поки сімʼя рятувалась від війни на Закарпатті, у животі дитини виросла велика пухлина. Зараз він відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ