fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Дев’ятирічна Катя нишпорить поглядом у коробці з матеріалами для творчих занять і зупиняється на мотку мережива: «Який гарненький пластир».

Діти сприймають світ інакше, коли лікарня стає вимушеним домом на довгі місяці. Коли лейкопластир стає вічним супутником, а лік часу ведуть неугавні крапельниці.

За дев’ять місяців Катя звикла до лікарняного ритму. Дівчинка хоробро проходить через усі випробування.

Катя веде боротьбу не лише за здорове майбутнє, тут і зараз вона виборює у рака кожен день дитинства. І доводить, що сильніша.

Вона не відстає від однокласників у навчанні. Навчається дистанційно і з допомогою мами добре опановує шкільну програму.

Бере додаткові онлайн-уроки англійської. От тільки від занять флейтою довелося відмовитися – музикувати в лікарні негоже. 

Катя мріє повернутися додому – там на неї чекає молодша сестра. А ще до занять музикою, малюванням і шахами, які приносили їй велике задоволення раніше.

Сьогодні ви можете допомогти здійснитися мріям Каті та ще сотень українських дітей, які просто зараз борються з хворобою.

Подаруйте їм додаткові сили для лікування, запас впевненості, оформивши щомісячну підписку.

Підтримайте таких дітей, як Катя, у боротьбі з раком і ви подаруєте найбільше новорічне диво в їхньому житті – шанс на здорове і щасливе дитинство!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ