fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

 «Вона нічого не боїться, хоче все й одразу», – каже мама семирічної Ілони. 

Велосипед, самокат, шпагат, сальто! 

Та одного травневого дня життя веселої та енергійної Ілони змінилося. Почала боліти голова, з’явилася нудота. Сім’я відвезла дівчинку в районну лікарню, потім в обласну. Обстеження вказували на пухлину мозку. За кілька днів Ілона з мамою вже були у відділенні нейрохірургії НДСЛ «Охматдит».

Тут нейрохірург Павло Плавський успішно провів операцію з видалення пухлини. Ілона поступово відновлювалася після складного втручання. Заново вчилася ходити.

Сьогодні дівчинка продовжує лікування у відділенні онкології – позаду шість блоків хімієтерапії. Розрада Ілони – творчі заняття з волонтеркою Анею, яка щовихідних проводить їх у відділенні. 

Минулого тижня вони вирізали з паперу і розмальовували колібрі. Що яскравіше, то краще! За творчістю дівчата багато розмовляли – Ілона ділилася історіями своїх пригод та мріями про подорожі. Та поки подорожі не на часі, дівчинка лишається в лікарні. На неї чекають ще два курси хімієтерапії та опромінення.

Будь ласка, підтримайте Ілону та сотні інших дітей, які просто зараз борються за свої мрії. І нехай у дітей буде дитинство, де є велосипеди і сальто. Де немає хвороб!

Потрібна допомога

6 років

Богдан

Замість того, щоб готуватися до першого класу, Богдан бореться з важкою хворобою крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Христина

Христинка бореться з раком мозку. Просто зараз вона проходить хімієтерапію і потребує вашої підтримки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
11 років

Діма

Діма бореться з раком крові в онкогематологічному відділенні НДСЛ «Охматдит» і потребує вашої підтримки для перемоги.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ