fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

З шести років Діма займався боксом. Сьогодні він веде свій найзапекліший двобій – без рукавиць і зовсім не на ринзі. Бо його супротивник – рак.  

Цьогоріч Діма закінчив п’ятий клас. Мрійливий хлопець та фантазер. Любить читати детективні та пригодницькі книжки. Як і багато його однолітків, охоче грає в ігри на телефоні, дивиться блогерів, і навіть сам знімає та коментує відео. 

Але плани провести літні канікули за улюбленими справами раптово змінилися.

Спочатку зненацька підвищену температуру списали на застуду, а слабкість – на наслідки температури. Та аналізи крові викликали занепокоєння, а додаткові обстеження підтвердили підозри. У Діми виявили рак крові. 

Зараз хлопчик, як і сотні інших українських дітей проходить виснажливе лікування. Будь ласка, підтримайте їх та оформіть щомісячну підписку на комфортну вам суму.

Щоб діти виходили з двобою з раком переможцями! 

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ