fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У Дениса була запланована виписка на 25-те лютого. Тато приїхав до Києва за кілька днів, щоб підтримати сина і забрати його та дружину додому.

Але повертатися було нікуди. Тому, що рідний Херсон окупували.

Сім’я залишилася в лікарні – щоб бути у безпеці, під наглядом медиків. Поки син крок за кроком міцнішав, тато усіляко допомагав у лікарні. Зокрема здавав кров – адже добре знає, як це, коли дітям потрібні переливання.

Денис співає патріотичних пісень у відділенні та планує йти онлайн у перший клас у вересні. Але шлях до одужання непростий – днями хлопчик опинився під крапельницею.

У такі моменти підтримка особливо потрібна дітям та їхнім родинам. Будь ласка, зробіть внесок на комфортну вам суму, щоб такі діти, як Денис, мали здорове дитинство.

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ