fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У перший місяць повномасштабної війни шестирічний Богдан разом з мамою волонтерив у шпиталі – підтримував військових. Сьогодні ж волонтери підтримують бойовий дух самого Богдана – хлопчик бореться з важкою хворобою крові в онкогематологічному відділенні.

Ще зовсім нещодавно у Богдана було звичне життя – заняття у школі мистецтв, карате. Особливо він любив ходити «на дику природу», де немає людей. Якщо виявляв сміття, яке залишали інші, то обов’язково прибирав. Так, якось разом з близькими очистив засмічену територію біля струмка поруч з домом.

Потім почалася війна. А потім ще одна – власна, з хворобою.

Кілька тижнів тому Богдан розпочав лікування. Йому та сотням інших дітей, які просто зараз ведуть боротьбу за здорове майбутнє, потрібна допомога.

Будь ласка, зробіть внесок на комфортну вам суму, щоб такі діти, як Денис, обов’язково перемогли!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ