If you need help

Тут ви можете знайти інформацію щодо того, до кого можна звернутися за допомогою.

Ми допомагаємо оплачувати операції (трансплантації стовбурових клітин від неродинного донора) та mIBG-сканування, які не проводяться в Україні, допомагаємо паліативним хворим дітям з онкологією, надаємо адресну допомогу та виконуємо бажання дітей.

Незважаючи на те, що наш фонд допомагає лише пацієнтам онкогематологічних відділень України у віці до 18 років, в Україні є багато інших профільних фондів, нижче ви зможете знайти їх перелік. Також, будь ласка, зверніть увагу на перелік документів, необхідних для звернення за допомогою до фонду «Таблеточки».

Оплата операцій за кордоном

We help children with oncological, oncohematological, hematological diseases and immunodeficiency conditions, which are shown treatment or examinations not available or not fully available in Ukraine (in particular, transplantation of stem cells from an unrelated donor, treatment of retinoblastoma, mIBG-therapy , mIBG scanning, etc.).

Паліативна допомога

Наш фонд надає медичну, фінансову та психологічну допомогу онкохворим дітям та їх рідним в паліативний період, виконує заповітні бажання дітей та організовує візити волонтерів до дитини (більш детальна інформація про програму є в розділі «Проекти»). 
Пам'ятка "Допомога підопічним паліативної програми".
Пам'ятка "Як отримати сильні знеболювальні для вашої дитини".

Адресна допомога

Ми надаємо допомогу не тільки дитячим онковідділенням, а й окремим пацієнтам. Це можуть бути ліки, в тому числі не зареєстровані в Україні, оплата аналізів, обстежень, медичних процедур, імплантів, протезів, ендопротезів, проживання на амбулаторної квартирі. Пам'ятка "Допомога дітям з онкологічними захворюваннями".
Пам'ятка "Допомога підопічним, які закінчили основне і підтримувальне лікування".

Психологічна допомога

Надаємо психологічну допомогу у відділеннях для наших підопічних і їх батьків, а також в рамках паліативної програми.

 

Інформаційна допомога

Навіть якщо наш фонд не може надати вам допомогу, ми готові поділитися з вами необхідною інформацією та контактами інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Detailed
Ask for help

У БЛИЗЬКОЇ ЛЮДИНИ ВИЯВИЛИ РАК, ЩО РОБИТИ ДАЛІ

Коли у близької людини виявили рак, виникає багато почуттів і питань. Як і чим допомогти? На чому зосередитись в першу чергу? Як впоратись самому і стати опорою близькій людині? Чи треба щось робити і як?

Поради фахівців і досвід тих, хто опинився в подібній ситуації, допоможуть розібратись у власних почуттях, прийняти правильні рішення і, якщо потрібно, стати опорою і надавати допомогу близьким.

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now