Artem Mohyla
Diagnosis
DiagnosisAcute lymphoblastic leukemia
Age
7 years
Collected

52 997 uah.

remains

3 912 228 uah.

Артему Могилі 7 років. Щоб перемогти рак крові, потрібна трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Артема готова прийняти клініка у Вероні, рахунок за лікування — 125 тис. євро. Ми сподіваємось, що засідання комісії МОЗ відбудеться у найближчі тижні і трансплантацію оплатить держава. Але проживання і харчування не включені в цей рахунок, і батькам потрібна допомога.

 

Вперше Артем потрапив до лікарні три роки тому. Виявили гострий лімфобластний лейкоз, або рак крові. Лікування було складним і тривалим — спочатку в Полтаві, потім в Києві. Поступово хвороба відступила, залишились лише контрольні обстеження.

Артем повернувся до дитинства. Піклувався про кота Мурчика, обожнював курчат і радо допомагав батькам доглядати за ними.

1 вересня минулого року Артем пішов до першого класу. 4 вересня дитинство знову закінчилось. Контрольна пункція показала рецидив. Артем з мамою повернувся до добре знайомої палати в Полтавській обласній лікарні.

І почався відлік важких, схожих один на одного днів. Перший блок хіміотерапії, другий, третій. Від агресивних препаратів болять ніжки і спина, від гормонів весь час хочеться їсти і поганий настрій. Дуже хочеться вийти з палати, але не можна, і Артем рахує дні до кінця блоку, щоб прогулятись коридором відділення. 

Зараз добігає кінця сьомий блок. Єдине, що допомагає Артему відволіктись, — телефон. Там ігри і безліч фотографій Італії: красиві парки і багато атракціонів. Покататись на американських гірках — його заповітна мрія.

Мама Світлана зітхає. Хвороба вже давно перетворила їхнє життя на ті самі американські гірки. Зліт. Падіння. Трансплантація. Остання найважча вершина, підніматись на неї страшно, але вона — єдиний шанс жити далі. 

Щоб піднятись, потрібна допомога.

 

Допомогти Артему та іншим підопічним фонду можна онлайн на нашому сайті bit.ly/ArtemMohyla (у вкладках також є JustGiving і PayPal).

Карта ПриватБанк 5169 3324 0665 2035, оформлена на Кудіненко/Єрмолаєву О.Я., засновницю фонду. Це карта фонду (юрособи), але за банківськими правилами вона випущена на фізособу.

Маленької допомоги не буває. Дякуємо!

 

Фото: Катерина Трегубова

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now