Alisa Shevchuk
Diagnosis
Primary hemophagocytic lymphohistiocytosis
Age
3 years

Оновлено: в Римі Алісі провели три трансплантації стовбурових клітин від неродинного донора. У червні 2017 р. вона повернулась до України і зараз регулярно їздить на обстеження до Італії.

__________

Благодійники фонду зібрали для Аліси 87 605 грн. Дякуємо!

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати - оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

Так як лікування було повністю оплачене, то гроші, зібрані для Аліси, залишились на нашому рахунку, в бюджеті програми закордонного лікування. Ми витратили їх на потреби інших підопічних цієї програми. Але Аліса залишається нашою підопічною. Ми підтримуємо зв’язок з родиною, замовляємо у МАУ безкоштовні авіаквитки і готові надавати іншу допомогу на запит родини.

__________

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now