Tabletochki Giving Tuesday Dinner
Date: 30.11.2018 13:51
Go back

Коли люди з різних сфер, з різними захопленнями і поглядами збираються разом, це дає дивовижні результати. Уперше в Україні відбувся Щедрий Вівторок. Уперше ми провели в цей день благодійну вечерю Tabletochki Giving Tuesday Dinner. Завдяки гостям — дуже різним, але з однаково добрим серцем — лікарі рятуватимуть 100 дитячих життів щорічно.

У відділенні нейрохірургії в “Охматдиті” зараз немає операційного мікроскопа з оптичним збільшенням у 15-20 разів. Такий мікроскоп потрібен, щоб проводити більшість складних нейрохірургічних операцій високої точності, у першу чергу дітям з пухлинами і травмами головного і спинного мозку, вродженими дефектами розвитку.

Вартість мікроскопа — близько 5 млн гривень. На благодійній вечері завдяки гостям ми зібрали 8 млн гривень. Дякуємо!

Ми вже розпочали процес придбання мікроскопа і сподіваємось, що найближчим часом лікарі отримають обладнання.

Ми безмежно вдячні організаційному комітету, тому що без підтримки нам би не вдалось провести такий красивий вечір і запросити стільки неймовірних і надихаючих людей.

Віримо, що це лише початок, і вже плануємо наступну вечерю. Тож зберігайте дату: 26 листопада 2019 року, у Щедрий Вівторок, ми знову запрошуємо всіх друзів зібратись разом і зробити щось добре заради хворих дітей.

Фото із заходу шукайте за посиланнями:
bit.ly/TabletochkiDinner18_1
bit.ly/TabletochkiDinner18_2

Фотозйомка: Kostiantyn GolinchenkoGrand Photo Reporting

# events # okhmatdyt

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now