Ставайте волонтером-фандрейзером і допомагайте дітям!
Date: 05.04.2019 09:47
Go back

Хочете знати, як об’єднати друзів, знайомих і навіть незнайомих для допомоги дітям? Розповідаємо про нашу платформу SuperTeam!

Завдяки їй супергерої-благодійники допомагають супергероям-дітям, які хворіють на рак. 

Кожен може створити на платформі super.tabletochki.org свою кампанію зі збору коштів, розповісти про неї в соціальних мережах і запросити інших приєднатись. А формати і приводи можуть бути найрізноманітнішими. 

heart Якщо попереду — день народження, весілля або інше свято, можна попросити друзів замість подарунків або разом з ними переказати будь-яку суму на благодійність. Ваші близькі дарують вам добру справу, а діти отримують допомогу.

heart Спорт здатен зробити вас здоровішими, а нашим підопічним — допомогти одужати. Про це точно знає друг нашого фонду Катя Склянченко. Катя вже вкотре біжить марафон заради хворих дітей і збирає кошти на допомогу дітям.

heart А що як влаштувати ярмарок? «Чуйний інстаграм» Юлії Паук підкорив соціальну мережу. Майстри з усієї України продавали вироби ручної роботи на користь наших підопічних, а кошти просили переказувати на допомогу дітям. Юля говорить, що на цей благодійний ярмарок ї надихнула розмова з подругою, у якої захворіла близька людина.

«Я замислилася, які ми стаємо вразливі, коли приходить біда. Не знаємо, що робити і куди звертатися за допомогою. Я подумала, що сильна мережа благодійних фондів — це своєрідна подушка безпеки для кожного з нас. Тому фонди потрібно популяризувати. Я розвиваю свою діяльність в інстаграм, тож захотіла показати, що цей майданчик теж підходить для глибоких і серйозних проектів», — написала Юля.

heart Ще один благодійний проект, який прямо зараз надихає усіх, хто любить книжки, — «букстаграм_допомагає». Користувачі інстаграму виставляють на продаж свої книги. Щоб купити якусь книгу, треба зробити благодійний внесок на платформі.

heart​ Не менш крута, цікава і корисна кампанія — благодійний розпродаж комп’ютерної техніки. Ідея полягає в тому, щоб IT-компанії продавали непотрібне обладнання, а кошти за нього перераховувались на допомогу дітям.

Допомагати можна по-різному. Будь-яка допомога важлива. Але коли ви долучаєте інших до допомоги, ви примножуєте її. А значить, маленькі супергерої, які щодня змагаються із хворобою, отримують ще більше суперсили для боротьби.

Реєструйтесь на платформі super.tabletochki.org, створюйте свою кампанію і запрошуйте друзів і знайомих підтримати вас!

З усіх питань пишіть нашому координатору Альоні Лук’янчук: a.lukyanchuk@tabletochki.org.

______
Фото: Kostiantyn Golinchenko

 

# Voluntary fundraising

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now