Підписуйтесь на регулярну допомогу дітям
Date: 12.02.2019 10:30
Go back

Діти в лікарні мріють. Стати письменниками і програмістами, побувати в Діснейленді і з'їздити на море. Побачити дельфіна. Покатати батьків на ракеті. З’їсти тістечко з однокласником.

Безліч щирих дитячих мрій, які мають здійснитися. Але для цього потрібно подолати хворобу. Потрібні ліки.

Щомісяця фонд допомагає 400 дітям. 17 онковідділень під нашою опікою отримують необхідні для лікування препарати і витратні матеріали. На все це потрібні кошти. А ще потрібна впевненість, що і завтра ці кошти будуть і ми зможемо допомогти кожній родині, яка до нас звернеться.

Саме щомісячні благодійні внески стають нашою опорою, і завдяки ним ми плануємо свою допомогу. 

Без вас нам не впоратись. Будь-яка ваша допомога цінна. І ми просимо вас підписатись на щомісячний платіж на користь наших підопічних.

30 грн — це день без нудоти для дитини. Ліки для хіміотерапії дуже агресивні і вони діють не лише на злоякісні клітини, але і на весь організм. Від них часто нудить, тому спеціальними препаратами лікарі полегшують стан дітей. Ми закуповуємо такі препарати щомісяця у великій кількості.

100 грн — флакон антибактеріального препарату, який захищає дитину від небезпечних зовнішніх інфекцій, поки імунна система не працює як треба. Завдяки вашому внеску ми будемо знати, що у однієї дитини на місяць вже гарантовано є один флакон.

Ми запитали дітей у відділеннях, про що вони мріють. Дізнавайтесь про їхні мрії і допомагайте цим мріям здійснитись, підписавшись на щомісячний внесок на спеціальній сторінці на нашому сайті:
heart​ dreams.tabletochki.org

І пам’ятайте: маленької допомоги не буває. Дякуємо!

______
Дякуємо за розробку сторінки Alex Briukhovetskyi та The Moon
Фото: Anastasia Henderson

# our news

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now