Перший випуск Школи лікарняної клоунади
Date: 12.03.2019 17:42
Go back

Червоний ніс — абсолютно легальний спосіб побешкетувати у будь-якому віці! 

На початку березня ми провели першу Школу лікарняних клоунів. Люди з різних сфер, з різними захопленнями і різного віку навчались лікарняній клоунаді, щоб дарувати хворим дітям усмішку. Викладачами Школи стали досвідчені Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. Рівне.

Бути клоуном в лікарні — ще той виклик, тому що ти не знаєш, що чекає на тебе за дверима палати, а будь-яка стандартна програма піде не за планом майже одразу. Тому плану немає. Щоразу ти входиш до лікарні як вперше і починаєш імпровізувати. Але такий досвід — безцінний.

«На початку була тривога, але потім розумієш, що це звичайні діти, які хочуть бавитися. Ти просто їм підігруєш».

«Щось планував, зайшов у палату і все забув. Все само собою вигадується на місці».

«Спершу був ступор. Не одразу знаєш, як поводитись. Але швидко орієнтуєшся, діти самі підказують, що робити».

Так перші випускники Школи ділились враженнями після практики в онковідділеннях НДСЛ «Охматдит». Дітлахи ж зустріли клоунів із захопленням. А дехто навіть отримав від них комплімент: «Вааааау! Вперше бачу клоуна з татухами! Круто!».

Одне з головних правил лікарняного клоуна — завжди виходити до дітей з носом. Клоун має бути в образі. Клоуну можна багато того, чого не можна іншим.

Якщо ви готові присвятити свій час дітям в лікарні і допомогти їм витримати важке лікування, долучайтесь до нашої наступної Школи, бешкетуйте разом з ними і даруйте усмішку собі і дітям!

______
Дякуємо INVERIA flow space та Внутри EVO за комфортні приміщення для проведення занять.
Фото: АНДРЕЙ СКРИПКА

# Volunteering # events

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now