Як захистити себе від сонця
Date: 17.04.2018 15:19
Go back

Ультрафіолетові промені сонця можуть спричинити виникнення раку шкіри. І сьогодні ми хочемо нагадати кілька важливих моментів захисту:

enlightened Користуйтесь сонцезахисними засобами навіть у хмарну погоду. Хмари – не перепона для ультрафіолетових променів.

enlightened Сонцезахисний крем діє 1-2 години. Регулярно оновлюйте шар крему на шкірі.

enlightened Обираючи сонцезахисний засіб під час відпочинку на морі або озері, переконайтесь, що він водовідштовхувальний.

enlightened Захищайтесь від сонця незалежно від кольору шкіри. Ультрафіолет негативно впливає і на світлу, і на темну шкіру.

enlightened Утримуйтесь від перебування на сонці в найактивніші години – з 10 ранку до 4 дня.

enlightened Діти віком до 6 місяців мають перебувати в тіні, наскільки це можливо. Якщо вам потрібно з дитиною вийти на сонце, переконайтесь, що всі частини її тіла закриті одягом.

enlightened Одяг з натуральних тканин, що закриває ноги й руки, корисний і для дорослих. Не забувайте, що обличчя, вуха, шия при цьому залишаються вразливими ділянками тіла і потребують нанесення сонцезахисних засобів.

enlightened Деякі ліки, наприклад, антибіотики або для лікування акне, можуть робити шкіру більш чутливою до сонячних променів. Приділіть цьому увагу, якщо вживаєте якість препарати.

Насолоджуйтесь сонячними днями і почувайтесь в безпеці, захищаючи себе від променів!

# Important facts about cancer

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now