Іграшки в коробки хоробрості
Date: 26.11.2018 14:08
Go back

Запрошуємо благодійників, волонтерів, фонди та компанії в Києві та регіонах долучитись до наповнення коробочок хоробрості в дитячих онковідділеннях.

На шляху до одужання на дітей чекає багато болісних процедур. Ці процедури рятують життя, але водночас і залишають відбиток на емоційному стані дитини. Особливо складно малюкам.

Щоб підбадьорити дітей і нагородити за мужність, у підопічних відділеннях ми поставили коробочки хоробрості. Це коробки, наповнені маленькими іграшками, - після процедури дитина обирає собі подарунок, і біль швидше забувається.

Улітку ми просили вас надіслати іграшки для київських відділень. І ви зробили неймовірне! Ми отримали близько ста посилок і раділи, що коробочки повні. Минулого тижня ми відвезли в лікарні останні з цих іграшок. Тому що лікуватись від раку - довго. Тому що болісних процедур - багато.

Зараз ми встановлюємо коробочки хоробрості в підопічних відділеннях не лише в Києві, але і в регіонах: Житомирі, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Полтаві, Миколаєві, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові. І це - близько тисячі іграшок щомісяця. Без вашої підтримки ми не впораємось.

heart Як можна допомогти?

  •  Поставте бокс для іграшок у своєму офісі або бізнес-центрі, залучайте колег до збору. Штрафи за запізнення або ненормативну лексику також можна сплачувати іграшками для дітей!
  •  Для волонтерів та фондів у регіонах: дізнавайтесь у персоналу відділень, коли закінчуються іграшки, і допомагайте поповнювати їхній запас. Розповідайте у своїй громаді про позитивний вплив таких іграшок на стан онкохворих дітей і запрошуйте мешканців вашого міста долучатись до збору.
  •  Для всіх-всіх благодійників, які хочуть підтримати дітей: надсилайте посилки Новою поштою (Київ, відділення 31, БФ “Таблеточки”, тел. +38 067 464 87 74). І ми розподілимо ці іграшки по лікарнях.
  •  Поділіться цим дописом із друзями, колегами, спільнотами. Це теж - допомога!

heart Які іграшки можна придбати?

  •  Іграшка має вміщатись в дитячу долоньку. Це найзручніший розмір для коробочки хоробрості.
  •  Усі іграшки мають бути новими - у відділенні суворий санітарний режим через надвисокі ризики інфекцій.
  •  Не можна дарувати скляні, керамічні іграшки, які легко б’ються, іграшки з дрібними деталями, також не дозволені пухнасті звірятка.
  •  Діти будуть раді таким іграшкам: металеві машинки, маленькі ляльки в одязі, лазерні указки, магнітні іграшки та брелоки для телефонів, кубіки, наліпки, інші дрібнички.

heart З усіх питань ми просимо звертатись до нашої координаторки Юлії Ярошевич: +38 050 210 01 41 (є Вайбер).

Дякуємо!

 
 

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now