Чим допомогти дітям в лікарнях окрім ліків?
Date: 12.02.2019 13:54
Go back

Друзі, ви часто запитуєте, яка підтримка потрібна дітлахам у відділеннях окрім коштів на лікування. Зібрали для вас можливі види допомоги, які будуть корисними для родин на складному шляху боротьби. Обирайте зручний для вас спосіб і долучайтесь!

heartПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Вона так само важлива, як ліки. Якщо мамі страшно, дитина страждає і не має сил на боротьбу. В Київському обласному онкодиспансері ми запустили психологічну службу для батьків і дітей і наразі триває набір волонтерів-психологів.
Деталі за посиланням: bit.ly/2tl9GKK

heartЛІКАРНЯНЕ ВОЛОНТЕРСТВО

Дітям хочеться бешкетувати, малювати, гратись навіть в лікарні. І волонтери допомагають їм повернутись в дитинство. 
Ставайте лікарняним волонтером і підтримуйте дітлахів на шляху до одужання:
tabletochki.org/ua/volonterstvo

heartВИСТУПИ АНІМАТОРІВ

В наших підопічних київських відділеннях свята відбуваються регулярно всупереч усім хворобам, а дітей приходять розважати Крокодили, Пірати та інші круті герої. Якщо ви готові присвятити кілька годин хворим дітям, вдягайте костюм і даруйте малечі сміх!
Пишіть нашому координатору Юлі Ярошевич: +380 (50) 210 01 41 (є Вайбер).

heartЛІКАРНЯНА КЛОУНАДА

Усмішка лікує. А клоунам в лікарні вдається неможливе: вмовити дитину прийняти ліки, піти на процедуру, посміятись. Якщо ви точно знаєте, що червоний ніс — це ваше, реєструйтесь на участь у Школі лікарняних клоунів:
bit.ly/2tlJLCk

heartКОРОБОЧКИ ХОРОБРОСТІ

Болісні процедури рятують дитину від раку. Але коли тобі три або п’ять, складно зрозуміти, чому знову доводиться терпіти біль. В підопічних відділеннях ми встановили коробочки хоробрості з маленькими іграшками, якими діти нагороджують себе за мужність після процедур. Коробочки порожніють швидко, і кожен може долучитись до наповнення.
Деталі тут: bit.ly/2tjbQdS

heartКАНЦЕЛЯРІЯ, НАБОРИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ, КНИГИ

У відділеннях діти малюють, ліплять з пластиліну, дівчата обожнюють набори для вишивання бісером. Дітлахи відволікаються від хвороби, і за місяць витрачається багато матеріалів. Якщо ви хочете поповнити запаси, пишіть координатору Юлі Ярошевич: +380 (50) 210 01 41 (є Вайбер).

heartПОДАРУНКИ ІМЕНИННИКАМ

Щомісяця ми вітаємо підопічних з днем народження. І просимо благодійників здійснити дитячі мрії. Стежте за нашими оновленнями на цій сторінці або в Інстаграм і радуйте дітей подарунками.

 

Допомагати — це дарувати радість. Дякуємо вам!

# Volunteering

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now