1 million UAH for palliative program
broken image
Date: 20.12.2018 11:50
Go back

Волонтерська кампанія на платформі SuperTeam за 8 місяців зібрала 1 млн гривень на допомогу підопічним паліативної програми!

Tatiana Grinuova долучила більше тисячі благодійників, щоб родини у найважчий період життя не залишились наодинці. Паліативна допомога — складна тема. Не всіх можна вилікувати, про це важко говорити, а ще важче — збирати кошти на допомогу. Таня змогла.
Тому що діти мають жити без болю, тому що батьки мають бути поруч і не думати, де взяти гроші на ліки. Тому що в родині має бути все необхідне для догляду за дитиною.

Таня говорила про це протягом 8 місяців. Бігала заради цих сімей марафони, ставила собі нові виклики, присвячувала дітям день народження. І знову нагадувала своїм читачам, що кожна гривня має значення.

Ми безмежно вдячні Тані за підтримку і наполегливість. Вдячні кожному, хто підтримав її кампанію. Упевнені, що приклад Тані надихне і вас. Створюйте свою кампанію, розповідайте про онкохворих дітей і об’єднуйте навколо себе найкращих і найщедріших людей у світі, адже кожен наш волонтер і благодійник саме такий.

Не чекайте нового року для нових викликів і добрих справ: дітям потрібна ваша допомога щодня, і сьогодні теж.

heart bit.ly/Tabletochki_SuperTeam

# Voluntary fundraising # palliative program

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now