fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
22 Березня 2022

Вперше Діма поїхав з рідного Чернігова, щоб боротися з раком, вдруге – щоб вціліти від війни. 

Дімі майже вісім. Вперше хлопчик поїхав з рідного Чернігова, щоб боротися з раком, вдруге щоб вціліти від війни. 

Діма та його мама Оксана провели у підвалі-бомбосховищі у Чернігові понад два тижні. У Діми рак крові та важкі ускладнення після лікування, проблеми з кістками. Хлопчик є підопічним паліативної програми фонду. Він потребує постійного медичного догляду і холодний та вогкий підвал тільки погіршував його самопочуття. До того ж ліки закінчувалися, а можливості поповнити запаси не було.

«Бинтів, якими я ставлю тампони на дефекти у роті, залишилося дуже мало, тому буду трохи економнішою і робитиму це не щодня, а хоча б через день», ділилася Оксана на початку місяця.

Лише 14 березня Діму та маму вдалося евакуювати з міста, яке росіяни безперервно атакували зусібіч. Разом з ними поїхала бабуся хлопчика та маленька собачка Яся. Без Ясі Діма нікуди.

Песика Дімі подарував фонд на день народження. Це була велика мрія хлопчика. Діма і Яся не просто друзі, вони нерозлийвода разом навіть у бомбосховищі.

Але після кількох днів дороги, діставшись ЗУСДМЦ, їм довелося попрощатися. Так, на якийсь час Яся замешкала вдома у нутриціологині та лікарки-консультантки паліативної програми фонду Мар’яни Стегніцької.

Попереду на Діму та його близьких чекала дорога до Польщі. В автобус Ясі ніяк не було потрапити, такі вже правила. Але й про те, щоб залишити улюбленицю, навіть не було й мови.

І вихід знайшовся. Наша колега Олена Семенюк, яка займається у фонді освітньою програмою для лікарів та медсестер, відвезла собачку до Польщі.

У мить зустрічі Ясі та Діми щастю хлопчика не було меж. Він просто сяяв.

Сьогодні Діма з усіма членами сім’ї у Франції. Там є необхідна медична допомога, рідні поруч, і нема вибухів.

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ