fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
22 Березня 2022

Вперше Діма поїхав з рідного Чернігова, щоб боротися з раком, вдруге – щоб вціліти від війни. 

Дімі майже вісім. Вперше хлопчик поїхав з рідного Чернігова, щоб боротися з раком, вдруге щоб вціліти від війни. 

Діма та його мама Оксана провели у підвалі-бомбосховищі у Чернігові понад два тижні. У Діми рак крові та важкі ускладнення після лікування, проблеми з кістками. Хлопчик є підопічним паліативної програми фонду. Він потребує постійного медичного догляду і холодний та вогкий підвал тільки погіршував його самопочуття. До того ж ліки закінчувалися, а можливості поповнити запаси не було.

«Бинтів, якими я ставлю тампони на дефекти у роті, залишилося дуже мало, тому буду трохи економнішою і робитиму це не щодня, а хоча б через день», ділилася Оксана на початку місяця.

Лише 14 березня Діму та маму вдалося евакуювати з міста, яке росіяни безперервно атакували зусібіч. Разом з ними поїхала бабуся хлопчика та маленька собачка Яся. Без Ясі Діма нікуди.

Песика Дімі подарував фонд на день народження. Це була велика мрія хлопчика. Діма і Яся не просто друзі, вони нерозлийвода разом навіть у бомбосховищі.

Але після кількох днів дороги, діставшись ЗУСДМЦ, їм довелося попрощатися. Так, на якийсь час Яся замешкала вдома у нутриціологині та лікарки-консультантки паліативної програми фонду Мар’яни Стегніцької.

Попереду на Діму та його близьких чекала дорога до Польщі. В автобус Ясі ніяк не було потрапити, такі вже правила. Але й про те, щоб залишити улюбленицю, навіть не було й мови.

І вихід знайшовся. Наша колега Олена Семенюк, яка займається у фонді освітньою програмою для лікарів та медсестер, відвезла собачку до Польщі.

У мить зустрічі Ясі та Діми щастю хлопчика не було меж. Він просто сяяв.

Сьогодні Діма з усіма членами сім’ї у Франції. Там є необхідна медична допомога, рідні поруч, і нема вибухів.

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ