fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Корпоративне волонтерство

Залучайте співробітників до благодійності у рамках внутрішньої програми соціальної відповідальності. Що можна зробити:

  • Провести офісний ярмарок смаколиків на користь фонду.
  • Організувати спортивний захід, за участь в якому треба зробити благодійний внесок.
  • Поставити в офісі «Коробочку хоробрості». На шляху до одужання на дітей чекає багато болісних процедур. Ці процедури рятують життя, але водночас і залишають відбиток на емоційному стані дитини. Щоб підбадьорити дітей і нагородити за мужність, у підопічних відділеннях ми поставили коробочки хоробрості. Це коробки, наповнені маленькими іграшками, – після процедури дитина обирає собі подарунок, і біль швидше забувається.
  • Провести день донора, якщо у вас велика компанія або бізнес-центр. За необхідності, ми проконсультуємо вас щодо організації здачі крові прямо на робочому місці.

Переваги такого формату:

  • Залучення співробітників до благодійності, зміцнення емоційного зв’язку між працівниками.
  • Підвищення лояльності працівників, адже компанія соціально відповідальна і піклується про дітей.

Ми маємо вже розроблені формати, інструкції проведення благодійних активностей. Слідкуйте у соцмережах фонду за акціями та подіями, направленими на допомогу онкохворим дітям.

Форми партнерства

Акція за участі клієнтів

Проводьте акцію і залучайте ваших клієнтів до допомоги.

Детальніше
Допомога з бюджету компанії

Спрямовуйте певну частину бюджету на допомогу нашим підопічним.

Детальніше
Інфраструктурна допомога

Благодійний фонд, як і будь-яка компанія, має багато адміністративних потреб. З багатьма питаннями нам допомагають інфраструктурні партнери.

Детальніше