fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
20 Лютого 2023

«Таблеточки» вступили до St. Jude Children’s Research Hospital Global Alliance

Раді повідомити, що «Таблеточки» приєдналися до Всесвітнього Альянсу дитячої науково-дослідної лікарні Сент-Джуд (St. Jude Children’s Research Hospital Global Alliance), до якого входять понад 180 членів з 68 країн. «Таблеточки» — перший український фонд, що увійшов до Всесвітнього Альянсу.

Альянс об’єднує фахівців та інституції, що працюють над покращенням якості медичної допомоги та підвищенням рівня виживаності дітей із раком і хворобами крові в усьому світі. Його діяльність спрямована на зменшення глобальних розбіжностей у доступі до медичної допомоги завдяки ініціативам у таких напрямках як зміцнення потенціалу, освіта та дослідження.

Членство передбачає міжнародну співпрацю та підтримку від світової спільноти, що бореться з дитячим раком; нові освітні можливості для українських медиків зі сфери дитячої онкології; та роботу заради спільної місії Альянсу — пошуку способів лікування дитячого раку та порятунку дітей, де б вони не були.

«Таблеточки» мають за честь стати частиною Альянсу. Щоб приєднатися до організації, фонд пройшов відбір — зокрема надав результати своєї роботи у сфері дитячої онкології в Україні, та отримав відповідну оцінку й рекомендації від ALSAC, просвітницької та фандрейзингової організації лікарні Сент-Джуд.


Ольга Кудіненко, засновниця і Голова Правління фонду, та Рік Шедьяк, виконавчий директор ALSAC, просвітницької та фандрейзингової організації лікарні Сент-Джуд, під час підписання документів щодо вступу «Таблеточок» до Альянсу

«Для “Таблеточок” це членство про визнання та можливості. Про визнання нашої роботи задля якісного лікування дітей від раку в Україні, та про можливості глобальної співпраці, обміну досвідом, надання та залучення допомоги від найкращих спеціалістів. Без лікарні Сент-Джуд 80% онкохворих дітей у США помирали, з лікарнею — 94% виліковуються.

Задача “Таблеточок” та Всесвітнього Альянсу — принести піклування та одужання кожній українській онкохворій дитині. І ми це робимо вже. Наприклад, саме завдяки співпраці з Альянсом на початку повномасштабного вторгнення вдалося реалізувати ініціативу SAFER Ukraine для медичної евакуації онкохворих дітей за кордон. Також, Альянс сприяє професійному розвитку українських медиків в рамках освітньої програми фонду; надає експертну та технічну підтримку фонду у просування системних змін у сфері дитячої онкології та охорони здоров’я на національному рівні», — зазначає виконавчий директор фонду, В’ячеслав Биков.

Ми вдячні мати таких потужних партнерів у боротьбі з дитячим раком. Особливо цінно мати підтримку світової спільноти у розпал повномасштабної війни, що ускладнює лікування дітей.

Від 24-го лютого «Таблеточки» ні на день не зупиняються в допомозі онкохворим дітям та їхнім сім’ям, допомозі ключовим лікарням, де лікуються онкохворі діти, безперервному професійному розвитку медичного персоналу, просуванню системних змін у сфері дитячої онкології та охорони здоров’я на національному рівні. Обсяг допомоги, наданої фондом лише у 2022 році — понад 180 млн гривень.

Разом із такими партнерами, як Всесвітній Альянс Сент-Джуд, ми продовжуємо працювати над створенням умов для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя українських дітей та їхніх родин під час та після лікування в умовах війни. І невпинно наближаємо майбутнє, де жодна дитина не помирає від раку, в сильній, цілісній, незалежній Україні.

Читайте також

Новини / 16 Лютого 2023

Вакансія: молодший комунікаційник / молодша комунікаційниця

Детальніше
Новини / 15 Лютого 2023

У Черкаському обласному онкодиспансері відкрилися бокси для пересадки кісткового мозку

Детальніше
Новини / 1 Лютого 2023

Global Giving подвоює вашу щомісячну допомогу дітям!

Детальніше
ВСІ НОВИНИ