fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
16 Червня 2022

15,92 мільйона гривень на допомогу Україні в травні

Друзі, звітуємо за травень. У минулому місяці ми разом з вами допомогли Україні на 15,92 мільйона гривень!

Завдяки вам ми продовжуємо надавати матеріальну на психологічну допомогу онкохворим дітям та їхнім родинам. У травні 240 евакуйованих сімей та ще 118 в Україні отримали вашу підтримку.

455 тисяч гривень направили на оснащення та покращення інфраструктури лікарень, зокрема на придбання та ремонт медичного обладнання у Клініці дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку у Львові.

Також фонд підтримує проєкти партнерських волонтерських організацій з надання медичної та гуманітарної допомоги лікарням на сході країни та українцям на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Так, у травні 1,28 мільйона гривень було направлено на закупівлю медикаментів в умовах воєнного стану. Ще 2,92 мільйона гривень – на забезпечення 16 лікарень, зокрема у прифронтових лікарнях у Краматорську, Покровську, Харкові, Чернігові та Запоріжжі. З них 850 тисяч гривень витратили на придбання систем фіксації кісток при політравмах.

Ми неймовірно вдячні благодійникам та партнерам фонду за підтримку. Дякуємо, що ви поруч з тими, хто потребує допомоги!

Разом до перемоги!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ