Спасибо инфраструктурным партнерам
Дата: 15.08.2017 13:36
Вернуться назад

В команді фонду Таблеточки працює 20 людей, 3 постійних волонтери і ще багато-багато чарівних помічників. Обслуговувати адміністративні потреби навіть такої невеликої і економної команди дуже дорого, хоча й з боку ці дрібниці не так помітні. Та завдяки постійній допомозі наших інфраструктурних партнерів ми економимо без перебільшень мільйони гривень щороку - усі ці гроші ми ефективно витрачаємо на допомогу онкохворим дітям та їхнім батькам. Також багато компаній підтримує наші проекти своєю продукцією, часом, послугами. І цей пост є вдячністю кожному, хто допомагає нам допомагати.

 

❤️ Юридичне бюро Егоров, Пугинский, Афанасьев и партнёры (Україна) підтримує нас юридичною допомогою і супроводом з 2014 року. Це допомога з підготовкою законопроекту про благодійні СМС, наказу про відкритий доступ родичів в дорослі і дитячі реанімації, зміни в положення про лікування українців за кордоном, зміна правил перевезення медикаментів поштовими службами, паліативної допомоги і багато іншої помічі.

 

❤️ Авіакомпанія МАУ Fly UIA підтримує нашу програму "Закордонне лікування" з серпня 2015 року: перевізник виділив 355 безкоштовних квитки для наших підопічних і їхніх батьків. За 2 роки співпраці МАУ зекономили нам і нашим підопічним більше ніж 2,84 млн грн.

 

❤️ Благодійник, який побажав лишитися анонімним безкоштовно надає нам в оренду офіс. Це економить нам 180 000 грн на рік (наш бюджет на офіс не міг перевищувати 15 тис. грн/місяць), а враховуючи вартість оренди схожих зручних приміщень в центрі міста - навіть 420 000 гривень на рік.

 

❤️ Креативне агенство Leo Burnett Ukraine допомагає в розробці креативних ідей для спільних проектів фонду і партнерів, а також створює круті акції для фонду.

 

❤️ Компанія Lenovo Ukraine з липня 2016 року допомагає фонду з офісною технікою, забезпечує нас робочими ноутбуками.

 

❤️ Компанія Прайм Бренд допомагає фонду з 2015 року, надаючи сувенірну продукцію за собівартістю. Зекономлена сума грошей за виробництво сувенірної продукції за цей час становить понад 300 000 грн.

 

❤️ Компанія UniSender - надала безкоштовний доступ до сервісу мейл-розсилки для наших благодійників. Завдяки компанії ми економимо 16 000 грн на рік.

 

❤️ Компанія Deloitte Ukraine підтримує фонд з 2015 року, консультує з фінансових, юридичних і бухгалтерських питань. У 2017 році надала фонду приміщення для проведення cтратегічної сесії.

 

❤️ Компанія EY Ukraine надає консультації з юридичних, фінансових, бухгалетрських питань. А EY Academy of Business Ukraine навчали управлінську команду фонду і провели безкоштовний тренінг з фінансів для нашого бухгалтера.

 

❤️ Компанія IDS Aqua Service щомісяця забезпечує офіс фонду чистою і смачною питною водою і вже допомогла нам заощадити майже 4 500 гривень.

 

❤️ Компанія Depositphotos надає безкоштовний доступ до свого фотобанку.

 

❤️ Компанія KLO з червня 2015 року обслуговує нашу паліативну програму. Зокрема, вже другий рік поспіль компанія надає нам локацію на День пам'яті в комплексі Чабаны, а також готель і кейтеринг.

 

❤️ Компанія Карбон Сервіс з 2014 року підтримує наш фонд поліграфією, безкоштовно друкуючи наші матеріали, а великі тиражі - за собівартістю. Це інформаційні постери для наших підопічних відділень в лікарнях, друк листівок і візитівок для лікарів, POS-матеріали для заходів та акцій фонду, візитівки для співробітників.

 

❤️ ПриватБанк – надає спеціальні умови прийому платежів і банківського обслуговування.

 

❤️ Мувинговая компания «Муравей» - безкоштовна допомога з переїздом і підтримка фонду з 2016 року. Компанія також привозить донорські крісла на наші донорські акції в компаніях.

 

❤️ Компанія Prom.ua - надає місце для нашого інтернет-магазину tabletochki.prom.ua. Онлайн-магазин працює з 2016 року і за цей час загальна вартість наданих безоплатно послуг (розміщення, опис, налаштування, дизайн і бюджет на рекламу) склала близько 11 000 грн.

 

❤️ Агенство перекладів Task Force Translation (Task Force LLC) з 2017 року допомагає фонду з професійним перекладом документів підопічних фонду для програми "Закордонне лікування".

 

❤️ Освітня платформа LABA - з 2017 року щомісяця надає співробітникам фонду можливість безкоштовно пройти 2 курси для підвищення своїх професійних навичок. За час співпраці наша команда пройшла ряд курсів загальною вартістю 42 000 грн.

 

❤️ Компанія Vodafone Ukraine надає безкоштовний волонтерський тариф для наших працівників з серпня 2015 року. За цей час фонд зміг заощадити 15 100 грн.

 

❤️ Компанія METRO Cash & Carry Ukraine (через організацію Food Bank Ukraine) з 2016 року підтримує нашу паліативну програму і безкоштовно передає необхідні сім'ям товари: підгузники, пелюшки, вологі серветки, пюре, суміші, каші. За час нашої співпраці компанія передала нам продукції на суму 43 000 грн.

 

❤️ Компанія PJSC JACOBS UKRAINA підтримує нас з 2016 року, надаючи кавоварку в користування, а також щомісяця забезпечуює фонд кавою в зернах.

 

❤️ Компанія Культтовары Украина з серпня 2016 року передає в офіс і підопічним дітям фонду канцелярське приладдя.

 

❤️ Компанія New Balance Ukraine з 2015 року підтримує наш напрямок волонтерського фандрейзингу. Саме в футболках від New Balance біжать наші волонтери-фандрейзери на марафонах і напівмарафонах Києва.

 

❤️ Компанія Медицинский Центр Допомога Плюс в 2017 році запросила співробітниць фонду на безкоштовні комплексні обстеження до фахівців по жіночому здоров'ю.

 

❤️ Компанія Yakaboo - з 2017 року щомісяця безкоштовно надає бібліотеці фонду 2 книги для професійного росту команди.

 

❤️ Компанія Первая помощь и спецподготовка FAST в 2017 році провела для фонду тренінг з першої медичної допомоги. І він вже став нам у нагоді.

 

❤️ Простір MediaHub з 2016 року надає фонду приміщення для проведення внутрішніх заходів.

 

❤️ Компанія Замкнені / Взаперти / Locked з березня 2017 року щомісяця надає волонтерам фонду 10 сертифікатів на участь в квестах "Взаперти". Це чудова профілактика вигоряння.

 

❤️ Высшая Школа Коммуникаций підтримує нас з 2014 року.

 

❤️ Anna Vlasova і Школа HRM- School of HRM - допомагає нам з 2014 року. Ми провели з Анною вже дві безцінні стратегічні сесії.

 

❤️ Компанія Whirlpool в червні 2017 року надала в офіс фонду холодильник вартістю 11 000 грн.

 

❤️ Центр іноземних мов Skills club проводить заняття з англійської мови для співробітників фонду, перекладає робочі матеріали для нас.

 

❤️ Вячеслав Сухомлинов (Viacheslav Sukhomlynov) надав двом нашим співробітникам безкоштовну участь у тренігу з системи GTD "Как успеть" (kakuspet.com) загальною вартістю 19 800 гривень.

 

❤️ Компанія Бітрікс 24 з жовтня 2016 року дає нам безкоштовно куристуватись корпоративною системою, це щорічно економить нам 5 000 грн, а також безліч часу, який ми витрачаємо ефективно.

 

❤️ Компанія Веб-студия Prime Lab - безкоштовно підтримує нашу роботу в «1С-Бітрікс». Річна економія на послугах підтримки (кастомізація, допрацювання) складає близько 20 000 грн.

 

❤️ Співробітники компанії Persha Studia (Wargaming) допомагають нам на волонтерських засадах обслуговувати офісну техніку.

 

Ми дуже вдячні кожній компанії і кожному співробітнику за цю безцінну допомогу. Ви наша надійна підтримка. Дякуємо!

# Наши партнеры делают

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас