Сохрани жизнь - сдай кровь
Дата: 10.10.2017 12:44
Вернуться назад

Це Лена і Соня. Соні 10 років і 5 років тому вона перемогла рак, гостру лімфобластну лейкемію, пройшовши 30 хіміотерапій. Заради того, щоб таких переможців було більше Lena Balbek пробігла полумарафон, зібрала більше 100 тис. грн для наших підопічних і кожної середи приводить донорів крові до Охматдиту. Бо діти не можуть вижити без необхідних ліків і без донорської крові. Завдяки допомозі донорів крові жива і Соня.

Хочете теж допомогти дітям? Це легко. Можна: 
❤️ Провести донорську акцію в своєму офісі чи бізнес центрі (при наявності більше ніж 50 потенційних донорів). Для цього напишіть нам на donor@tabletochki.org або залиште заявку на tabletochki.org/ru/den-donora.

❤️ Приєднатися в Охматдиті до команди Среды_в_охматдете від Лени Балбек і Ksenia Savchenko по середах чи команди Донорський проект "Zdai Blood" і акції #сердечнийчетвер по четвергах і стати донором. Або ж подзвонити на гарячу лінію @ДонорUA.Ukraine (067) 208-03-03 чи зайти на сайт і дізнатись, де і кому ваша кров потрібна зараз більше за все. Підготуватись до здачі крові: donor.ua/pages/6 або ДонорUA.Бот

❤️ Підтримати нашу донорську програму фінансово: bit.ly/2yd2Wlp

За кожною дитиною стоїть команда дорослих людей, які допомагають їй втекти від раку.

Фото: Евгения Драч (Evgeniya Drach). Ідея: Лена Балбек

# Донорство

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас