Акция с Synevo
Дата: 11.10.2017 12:17
Вернуться назад

Наша інформкампанія з онкообізнанності триває і до нас приєдналася найбільша в країні Сінево / Synevo медична лабораторія. В Сінево вирішили підтримати нас не тільки інформаційно, а зробити спільну акцію до святкування 10-річчя компанії. 

З 1 жовтня по 31 грудня з кожного загального аналізу крові (код 4018) в будь-якій лабораторії Сінево компанія перераховуватиме 10 грн у фонд. А після аналізу кожен отримає невеликий приємний сюрприз від Сінево і Таблеточок. Наша спільна мета: зібрати 2 млн грн на закупівлю медикаментів для більше ніж 300 дітей з 9 онкоцентрів країни. 

Цією акцію ми хочемо не тільки допомогти дітям, але й привити кожному культуру піклування про власне здоров'я і здоров'я своїх близьких. Важливо прислухатися до свого організму і при появі будь-яких нетипових симптомів звертатися до лікаря і робити за його приписом необхідні обстеження і аналізи. Адже вчасно виявлена хвороба - одна й з найважливіших складових успішного лікування. Саме тому для цієї акціі компанія обрала аналіз крові, який в багатьох випадках може показати якісь нетипові процеси в організмі.

Тож якщо вам потрібно сдати аналізи, записуйтесь і приєднуйтесь до акції:bit.ly/2y8nvzX 
І будьте здоровими!
#денькогдаясдал

# Акции

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас