If you need help

Здесь вы можете найти информацию о том, к кому можно обратиться за помощью

Мы помогаем оплачивать операции (ТКМ от неродственного донора) и MIBG-сканирование, которые не проводятся в Украине, помогаем паллиативным больным детям с онкологией, оказываем адресную помощь и исполняем желания детей.

Несмотря на то, что наш фонд помогает только пациентам онкологических отделений Украины в возрасте до 18 лет, в Украине есть немало других профильных фондов, ниже вы сможете найти их перечень. Также обратите, пожалуйста, внимание на список документов, необходимых для обращения за помощью в фонд "Таблеточки"

Оплата операцій за кордоном

Ми беремо до збору всіх дітей з онкогематологією та призначенням на трансплантацію кісткового мозку від нерідного донора, якщо у батьків або опікунів дитини є всі необхідні документи, довідки та направлення. З переліком необхідних документів ви можете ознайомитися тут.

Паліативна допомога

Наш фонд надає медичну, фінансову та психологічну допомогу онкохворим дітям та їх рідним в паліативний період, виконує заповітні бажання дітей та організовує візити волонтерів до дитини (більш детальна інформація про програму є в розділі «Проекти»). 
Ознайомтеся, будь ласка, з пам'яткою "Допомоги підопічним паліативної програми".

Адресна допомога

Бувають ситуації, коли ми надаємо допомогу не лікарні в цілому, а конкретному пацієнту.

Це можуть бути ліки, побутові або транспортні потреби, допомога з оплатою необхідних аналізів або консультацій, амбулаторна квартира тощо.
 

Психологічна допомога

Надаємо психологічну допомогу у відділеннях для наших підопічних і їх батьків, а також в рамках паліативної програми.

 

Інформаційна допомога

Навіть якщо наш фонд не може надати вам допомогу, ми готові поділитися з вами необхідною інформацією та контактами інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Detailed
Ask for help

У БЛИЗЬКОЇ ЛЮДИНИ ВИЯВИЛИ РАК, ЩО РОБИТИ ДАЛІ

Коли у близької людини виявили рак, виникає багато почуттів і питань. Як і чим допомогти? На чому зосередитись в першу чергу? Як впоратись самому і стати опорою близькій людині? Чи треба щось робити і як?

Поради фахівців і досвід тих, хто опинився в подібній ситуації, допоможуть розібратись у власних почуттях, прийняти правильні рішення і, якщо потрібно, стати опорою і надавати допомогу близьким.

Her victory in your hands!

together we helped 7,000 children

Help now